LG G4 Ekran ve ses tuşları ısınma sorunu

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

LG cep telefonda ekranda ve tuşlarda aşırı ısınma sorunun çözümü nedir? ekranLG G4 ses tuşları ve ekranda meydana gelen ısınma ile ilgili sorun kaynağı ile bilgiler bu haberimizde…

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

LG markasının amiral gemisi olan G serisi ülkemizde satılan ve  samsung vb markalar kadar rağbet gören akıllı telefonlardır.

LG serisinin G4 modelinde yaşanan ve forum sitelerinde yer alan sorunlardan biri ile ilgi bilgiler bu haberimizde yayınlayacağız. LG G4 modellerinde son zamanlarda akıllı telefonu kullanmaya başladıktan sonra 15 dk sonra ekranda ısınma sorunu bazı telefonlarda ortaya çıktı.

LG G4 Ekran ve ses tuşları ısınma sorunu nedeni çözümü

LG G4 Ekran ve ses tuşları ısınma sorunu

Sıfır alınan LG G4 modeli bir süre sonra ekranda oluşan ısı sebebiyle cebinizde taşırken bile sizleri rahatsız edecek seviyelere ulaşabilemektedir. Özellikle telefon görüşmeleri yaptığınızda ekran ısını çok net fark edebilirsiniz.

Peki yeni aldığınız 1 aylık kullanımı olan bir telefon neden bu sorunu ortaya çıkarmış olabilir. Bu sorunun çözümü için neler yapabiliriz ? LG G4 Ekran ve ses tuşları ısınma sorunu Yukarıda LG G4 ile ilgili sorunu tanımladıktan sonra hatamızın sebebini açıklayalım.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Daha önce yaşaşnan tecrübelerden bu sorunun donanımsal olduğunu düşünmekteyiz. Ve biraz araştırma yapınca LG G4 ile bu sorunu yaşamış ve çözüm için neler yaptıklarını bulunca donanımsal olduğu netleşmektedir.

Sorun büyük bir ihtimalle anakart değişimi olması gerekliliği ortaya çıkmış olabilir. Bu durum karşısında yapmanız gereken 1 aylık telefonunuz için garanti işlemlerini başlatmanızdır. Garanti süreci sonucunda sorununuz çözüme kavuşacaktır. 


Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2017, 23:28

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir