LG G4 İçin Android 6.0 Marshmallow Haftaya Geliyor!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Yeni Android 6.0 Marshmallow sürümünün Nexus cihazları için yayınlanmasının ardından, son günlerde Android Dünyası oldukça hareketli geçiyor.

Andronova

Bir bir üreticiler hangi modellerinin Android 6.0 güncellemesini alacağına yönelik bilgileri paylaşırken, Sony, sınırlı sayıdaki kullanıcısı için Marshmallow güncellemesini test etmeleri amacıyla yayınlamıştı.

Bu konuda sizlerle paylaştığımız “Android 6.0 Marshmallow Güncellemesini Alacak Cihazların Listesi” başlıklı haberimiz ilginizi çekebilir.

Android 6.0 güncellemesi için hızlı davranan bir diğer üretici de LG oldu. Güney Koreli teknoloji devi LG, önümüzdeki hafta LG G4 modeli için Android 6.0 Marshmallow güncellemesini yayınlamaya başlayacak.

lg-g4

İlk olarak Polonya için başlatılacak Marshmallow OTA güncellemesi, hemen ardından Avrupa’daki diğer ülkeler, Asya ve Amerika’da yayınlanacak.

LG, kendi cihazları için yayınlayacağı Android 6.0 Marshmallow sürümünde, bazı kendi eklemeleri, ek özelliklerini de dahil edecek. Örnek olarak;

  • Uygulama izinleri, sadece yükleme aşamasında değil, istenildiği zaman kontrol edilebilecek şekilde ve çok daha basit hale getirilmiş.
  • Sessiz modu, Marshmallow’daki tüm sesleri kapatan Rahatsız Etme moduna göre çok daha iyi yapılarak, titreşim gibi önemli özellikler de eklenmiş.
  • Arkaplandaki açık olan ve kullanılmayan uygulamaları kapatan Doze modu sayesinde, batarya ömrü ciddi şekilde arttırılmış.

LG’yi bu hızlı güncelleme çalışmasından dolayı tebrik ediyor, LG G4 sahiplerine de haftaya Marshmallow‘un keyfini çıkarmalarını tavsiye ediyoruz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın