LG G4 MWC 2015’te Tanıtılmayacak!

Bundan birkaç gün önce detayları sızdırılan LG’nin yeni amiral gemisi G4’ün özellikleri bir çok kişinin beğenisini kazanmıştı ve bu yılki MWC(Mobil Dünya Kongresi)’nde su yüzeyine çıkacağı gün için sabırsızlanan kişi sayısı artmıştı. Ancak üzücü bir haber veriyoruz ki, LG G4 MWC 2015’te tanıtılmayacakmış!

Andronova

LG, yeni amiral gemisini üzerinde, cihazını daha da “mükemmelleştirmek” için biraz zamana ihtiyacı olduğunu ve bu sebeple LG G4’ün tanıtımının MWC’den sonra yapılacağını söyledi.

LG G4’ün sızdırılan özelliklerinde işlemci olarak Snapdragon 810 kullanacağı ve Quad HD 5312 × 2988 çözünürlükteki ekranının arka yüzünde 16MP’lik kamerası ve ön yüzünde ise 13MP kamerasının yanı sıra 3GB RAM’e sahip olacağı belirtilmişti.

2015’in en çok tercih edilen Android telefonlarından biri olması beklenen LG G4’ün kesin tanıtım tarihi konusunda ise Kore’li firmadan henüz bilgi gelmedi.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.