LG G4 Pro Özellikleri Belli Oldu: Snapdragon 820, 4GB RAM ve 27MP Kamera

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Koreli bir diğer dev üretici olan LG‘nin yeni amiral gemisi LG G4 modelini 28 Nisan tarihinde burada paylaştığımız haberde tüm detayların anlatıldığı resmi tanıtımın ardından, bir çok kullanıcı şaşkınlık içerisinde kaldı.

Teknoloji destek

Ekran, kamera gibi donanımların iyi olmasına rağmen, bilhassa Snapdragon 808 çipsetini kullandığı için eleştiri yağmuruna tutulan LG’nin yeni amiral gemisi hakkında, LG G4’te Olsa Daha İyi Olurdu Dediğimiz 6 Şey başlığında bu memnuniyetsizlikleri sizlerle paylaşmıştık.

Görünüşe göre LG, amiral gemisindeki memnuniyetsizlikleri görmüş ve şimdi yeni LG G4 Pro modeliyle muhteşem bir telefonla kullanıcıların karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Oldukça güçlü donanımlarla karşımıza çıkan LG G4 Pro modeli, 5.8 inç 1440×2560 çözünürlükte ekran, Snapdragon 820 çipseti, 4GB RAM, 27MP arka ve 8MP ön kamerayla geliyor.

Tamamen metal gövdeye sahip olacak olan LG G4 Pro‘nun Ekim ayına kadar satışa sunulması bekleniyor.

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir