LG G4 Pro Özellikleri Belli Oldu: Snapdragon 820, 4GB RAM ve 27MP Kamera

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Koreli bir diğer dev üretici olan LG‘nin yeni amiral gemisi LG G4 modelini 28 Nisan tarihinde burada paylaştığımız haberde tüm detayların anlatıldığı resmi tanıtımın ardından, bir çok kullanıcı şaşkınlık içerisinde kaldı.

Andronova

Ekran, kamera gibi donanımların iyi olmasına rağmen, bilhassa Snapdragon 808 çipsetini kullandığı için eleştiri yağmuruna tutulan LG’nin yeni amiral gemisi hakkında, LG G4’te Olsa Daha İyi Olurdu Dediğimiz 6 Şey başlığında bu memnuniyetsizlikleri sizlerle paylaşmıştık.

Görünüşe göre LG, amiral gemisindeki memnuniyetsizlikleri görmüş ve şimdi yeni LG G4 Pro modeliyle muhteşem bir telefonla kullanıcıların karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Oldukça güçlü donanımlarla karşımıza çıkan LG G4 Pro modeli, 5.8 inç 1440×2560 çözünürlükte ekran, Snapdragon 820 çipseti, 4GB RAM, 27MP arka ve 8MP ön kamerayla geliyor.

Tamamen metal gövdeye sahip olacak olan LG G4 Pro‘nun Ekim ayına kadar satışa sunulması bekleniyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın