LG G4’ü Unutun, Üst Seviye LG G4 Note Phablet Geliyor!

media 13564

Son günlerde bir bir haberleri ve görüntüleri sızdırılan, bu yılın bir başka beklenen önemli akıllı telefonlarından LG’nin geçtiğimiz günlerde basın görselleri de sızdırılan yeni amiral gemisi LG G4 Nisan veya en geç Mayıs ayında tanıtılacak. Ancak belki bunun sizin için artık bir önemi olmaya bilir. Çünkü LG’den çok daha tutulacağı düşünülen yeni üst seviye phableti LG G4 Note geliyor.

Andronova

Samsung’un Note serisiyle yakaladığı başarıyla birlikte, Apple bile “asla” dediği büyük ekranlı phablet pazarına girmek zorunda kaldı. LG’de daha önce G Note ve G Pro serisiyle pazara giriş yapmıştı ancak pek başarılı olamadı.

LG şimdi yeni amiral gemisiyle şansını bir kez daha denemek istiyor ve yeni phableti LG G4 Note’u 2015’in ikinci yarısında duyurmayı planlıyor.

LS770 kod adı bulunan LG G4 Note’un Koreli firma tarafından sır gibi saklandığı için henüz hiç bir özelliğine dair bilgi sahibi değiliz. Ancak gelişmelerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın