LG G4'ün Fiyatı Belli Oldu!

LG G4'ün Fiyatı Belli Oldu!
müşteri hizmetleri
LG'nin bu yılki amiral gemisi LG G4 modeli Güney Kore'de 5 saat içerisinde ve İstanbul'da da yarın tanıtılacak. Hatırlarsanız bir çok kişinin merakla beklediği LG G4'ün resmi görüntüleri sızdırılmış ve tüm özellikleri ortaya çıkmıştı. En çok merak edilen soru ise, LG G4'ün fiyatının ne kadar olacağıydı ve şimdi alınan bilgiyle LG G4'ün fiyatı belli oldu. Edinilen bilgiler ışığında LG G4'ün Samsung Galaxy S6 ile benzer fiyatlara geleceği anlaşılıyor. Öyle ki, LG G4'ün 32 GB'lık modelinin Almayna için belirlenen fiyatı 678 Euro (1985TL) ve deri kapaklı versiyonunun fiyatı ise 730 Euro (2138TL). lg-g4-fiyat Bu fiyatlarla Türkiye'ye geldiğinde Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge'den bile pahalı veya en kötü ihtimalle aynı fiyatlarda olacağı görülen LG G4'ün rakibi Samsung'un amiral gemilerinin karşısında nasıl bir satış rakamlarına ulaşacağı ise merak konusu.
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
barış
barış - 6 yıl Önce

lg de htc de sony de samsung a çalıştılar şu zamana kadar. qualcomm u da unutmamak lazım. ya plastikten devam edeceklerini düşündüler samsung'un ya da hafife aldılar. deri kapakmış, sonuçta hepsi deri değil. plastik de var.

xperia z4 de japonya'da duyurulduğu gibi çıkarsa, eylül'deki ifa'ya kadar en iyisi s6.

mehmet
mehmet - 6 yıl Önce

2000 tl olursa bu telefon için gayet iyi bir fiyat olacaktır, kullanıcların telefonda en çok önem gösterdiği şey kamera oluyor genelde, en iyiside bu telefonda olacak bariz bir şekilde belli, ois(kamera titreşim engelleme) özelliği Iphone 6 nın plus olmayan versiyonunda mevcut değil bunda ise G2 den beri mevcut G4 daha da geliştirmişler, samsung un arayüzü ve uygulamaları ile lg nin kini kıyaslayacak olursanız bir daha samsungun o kötü launcherını kullanmazsınız. Dolayısı ile fiyatının çok düşük olacağını beklemek biraz haksızlık olur kalite çok ucuza olmaz

Erkan
Erkan - 6 yıl Önce

O nasıl bir ucube kasa tasarımıdır ya fermuara benziyor arka dikişlerin olduğu yer

Berdush Kartal
Berdush Kartal - 6 yıl Önce

Güzl amiral gemi tarzında windows tel çksn windows kullanıcm yetti bu uçuk rakamlr

baris
baris - 6 yıl Önce

sanıyorum bu haber LG nin telefon işinden çekilmesinin başlangıcı olmaz umarım.s6 ve s6 edge nasıl rekabet edebilir daha ucuz olsa bile şansı az ken hem de daha pahalı olacak cık cık!!

dursun
dursun - 6 yıl Önce

kamerasını çok merak ediyorum. Şu an piyanın rakipsiz en iyi kameralı telefonu iphone 6 plus ile boy ölçüşebilecek mi acaba.

oktay
oktay - 6 yıl Önce

bu fiyatlarla,LG kendi ayağına kurşun sıkmış olur.şahsen ben bu kadar parayı verecek olsam tercihimi,samsung galaxy s6,note 4,veya iphone 6'dan yana kullanırım.


Teknoloji haberleri