LG G4’ün Fiyatı Belli Oldu!

media 13313

LG’nin bu yılki amiral gemisi LG G4 modeli Güney Kore’de 5 saat içerisinde ve İstanbul’da da yarın tanıtılacak. Hatırlarsanız bir çok kişinin merakla beklediği LG G4‘ün resmi görüntüleri sızdırılmış ve tüm özellikleri ortaya çıkmıştı.

Andronova

En çok merak edilen soru ise, LG G4‘ün fiyatının ne kadar olacağıydı ve şimdi alınan bilgiyle LG G4’ün fiyatı belli oldu.

Edinilen bilgiler ışığında LG G4‘ün Samsung Galaxy S6 ile benzer fiyatlara geleceği anlaşılıyor. Öyle ki, LG G4‘ün 32 GB’lık modelinin Almayna için belirlenen fiyatı 678 Euro (1985TL) ve deri kapaklı versiyonunun fiyatı ise 730 Euro (2138TL).

lg-g4-fiyat

Bu fiyatlarla Türkiye’ye geldiğinde Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge‘den bile pahalı veya en kötü ihtimalle aynı fiyatlarda olacağı görülen LG G4‘ün rakibi Samsung’un amiral gemilerinin karşısında nasıl bir satış rakamlarına ulaşacağı ise merak konusu.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın