LG G4’ün Kalemi Olacak Mı? Söylentiler Olacağı Yönünde!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

LG kısa süre önce markaları arasına bir yenisini ekledi. “G Pen” ismindeki bu yeni markasıyla LG’nin üst segment cihazlarında (büyük ihtimalle LG G4) stylus benzeri bir kalem kullanması bekleniyor.

Andronova

Çinli web sitesi ITHome’un verdiği bilgilere göre LG, G4 te kullanması muhtemel bu kaleme stylus benzeri özellikleri de ekleyerek doğrudan Samsung’un Galaxy Note 4’üne rakip olmayı hedefliyor.

Elbette LG’nin G3 serisinde yaptığı gibi G3 Stylus isimli ayrı bir model yönetimini kullanarak G4 Stylus veya G4 G Pen gibi bir yolu izleyebilir. Ancak sırf amiral gemisini değiştirmemek için G3’ü bölerek Stylus isimli kalemi olan farklı bir model yapmak ne kadar doğru tartışılır. Kesin olan bir şey var ki o da, Bu yöntemin satış rakamlarına bakıldığında başarılı olmadığıdır.

Bu sebeple olacak ki LG, yeni amiral gemisi G4’te kullanmak üzere G Pen ismini almış olabilir. Sizce de G Pen’in olduğu LG G4 güzel olmaz mı?

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.