LG G4’ün Net Görüntüleri Sızdırıldı!

blank

LG’ nin yeni çıkacak G4 telefonu için çok şeyler paylaşıldı ve paylaşılmaya devam edecek. Kısa süre önce basın görseli olduğu iddia edilen görüntülerde kavisli ekrana sahip olduğu görülen LG G4’ün, şimdi XDA’dan bir geliştirici tarafından gerçek görüntüleri sızdırıldı.

teknik destek

Paylaşılan görüntülerde ilk olarak cihazın LG G4 Note olduğu tahmin ediliyordu. Çünkü cihazın üstünde stylus kaleme benzer bir çıkıntı mevcut. Ancak sonrasında bunun Güney Kore için üretilen TV antenine sahip normal LG G4 olduğu anlaşıldı. LG, TV antenini G3 modelinde de Güney Kore versiyonunda kullanmıştı.

Çok net olan yeni LG G4 görüntülerinde cihazın arka yüzeyindeki kameranın daha önce sızdırılan görüntülerle benzer olduğu, LED flaş ve lazer otomatik odaklama sensörünün olduğu görülüyor. Çok ince çerçeveye sahip LG G4’ün maalesef ekran kenarlarındaki boşluk çerçeveye nazaran çok daha kalın.

lg-g4-resim1

Android 5.0.2 Lollipop versiyonunun yüklü olduğu görülen LG G4’ün Nisan veya en geç Mayıs ayında duyurulması bekleniyor.

lg-g4-resim2 lg-g4-resim3 lg-g4-resim4

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!