LG G4’ün Özellikleri Sızdırıldı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

LG’nin CES 2015 fuarında tanıttığı başarılı telefonu G Flex 2’den sonra, şimdi sıra yeni amiral gemisi G4 serisinde. büyük ihtimalle MWC 2015’te tanıtılacak LG G4’e yönelik bazı bilgiler sızdırıldı ve bu bilgilere göre LG G4 sağlam silahlara sahip olacak.

teknik destek

Bilgileri veren kaynağa göre LG G4’ün işlemcisi Snapdragon 810 olacak. Ancak aşırı ısınma sorunu sebebiyle bir çok üretici başka işlemci arayışına giriyor. Bunlardan bir tanesi ve önemlisi ise Samsung. Söylenene göre Samsung, Galaxy S6 için %90 oranında kendi işlemcisi Exynos’u kullanacak. LG’nin de kendi octa-core işlemcisi NUCLUN var elbette, ama görünüşe göre rakipleriyle kapışmaya yeterli değil. Bu sebeple G Flex 2’de de olduğu gibi LG G4’te de Snapdragon 810’un kullanılması bekleniyor.

Bir diğer bilgi ise bellek yönünde. LG G4 3GB RAM kullanacak. Android 5.0 Lollipop ile gelecek olan G4’ün ekran çözünürlüğü ise 5312×2988 piksel ve akra yüzünde 16MP’lik kamerasıyla ön yüzünde ise 13MP kamerası bulunuyor.

Mart ayında Barselona’da gerçekleşecek MWC’de tanıtılacak olan LG G4 bakalım rakiplerinin karşısında sağlam durabilecek mi!

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın