LG G4’ün Snapdragon 808 İşlemcisinin Gücü Test Edildi!

media 13283

bir çok kullanıcının LG G4‘e yönelik yorumları gelmeye başladı.

Andronova

Beğenenler ve beğenmeyenler için hazırladığımız LG G4’te olsa daha iyi olurdu diyeceğimiz 6 şeyi konu aldığımız yazımızda tüm detayları incelemiştik. Genel olarak üst seviye bir akıllı telefon olduğu şüphesiz olan LG G4, bu pazarda lider konumunda olan Samsung’un Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge‘siyle benzer fiyatlarda satılacak olması da büyük dezavantaj olacaktır. Peki bunda söylenen eleştirilerin ardından, LG G4‘ün kullandığı Snapdragon 808 yongası rakipleriyle kıyaslandığında nasıl sonuçlar veriyor? Cevabı aşağıda.

CPU-performans-testi

Gerek CPU performansı gerek ise GPU performansıyla rakiplerinin gerisinde kalan LG G4, Snapdragon 808‘i seçmekle büyük bir hata yapmışa benziyor.

LG, artık günümüzde kamera, ekran gibi teknolojilerin yeterli olmadığı akıllı telefon pazarında, eğer diğer amiral gemilerinin yanında yer almak istiyorsa, telefonun gücünü aldığı CPU ve GPU’ya da önem vermeli. Aksi takdirde ancak böyle orta seviyenin bir tık üstü cihazla kullanıcıların karşısına çıkabilir.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın