LG G4’ün Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

LG’nin 29 Nisan’da İstanbul’da tanıtımı yapılan yeni amiral gemisi LG G4‘ü bekleyen kullanıcı sayısı ülkemizde de bir hayli yüksek. Merak edilen en önemli soru ise nihayet cevabını buldu. LG G4’ün Türkiye fiyatı belli oldu.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Bir çok söylentide, daha önce yayınladığımız LG G4‘ün 32 GB’lık modelinin Almanya için belirlenen fiyatı 678 Euro (1985TL) ve deri kapaklı versiyonunun fiyatı ise 730 Euro (2138TL) olan Avrupa fiyatlarına göre kıyaslama yapılarak en büyük rakibi Samsung’un amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge ile aynı fiyata satılacağı söylenen LG G4‘ün, Türkiye fiyatı biraz da olsa kullanıcıları sevindirecek.

lg-g4-resim-5

Bazı büyük teknoloji marketlerinde ortaya çıkan fiyatlarda, LG G4‘ün deri kapaklı versiyonunun fiyatı 2399TL olarak belirlenmiş. Diğer versiyonların da seramik görünümlü plastik kapak 2299TL veya 2199TL ya da bir sürpriz olması ihtimalinde 2099TL olarak sunulması bekleniyor.

vatan-comp

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Kullanıcılar tarafından 2000TL’nin altında olması beklenen LG G4’ün Türkiye fiyatının satışlarda ne kadar etkili olacağı yakın zamanda göreceğiz. Siz bu fiyatla LG G4’ü alırmıydınız?

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak