LG G4’ün Windows 10’lu Versiyonu da mı Olacak?

blank

LG’nin 29 Nisan’da İstanbul’da tanıtılacak yeni amiral gemisi LG G4‘e günler kala, geçtiğimiz gün LG tarafından yayınlanan resmi tanıtım videosunu sizlerle paylaşmıştık.

teknik destek

Bir çok kişinin almak için beklediği LG G4‘e yönelik son aldığımız habere göre, LG ayrıca Windows 10 versiyonunu da piyasaya sürecek.

Akıllı telefon üreticilerinin yeni Windows 10 ile birlikte amiral gemilerinin Windows versiyonlarını da üretmeye başladığı son dönemde, Microsoftun Android‘e karşı attığı adımlar da hızla devam ediyor.

lg-g4-windows-10

Hatırlarsanız Cyanogen‘e yaptığı yatırımın bir meyvesi olarak, milyonlarca Android cihazında yüklü olan Cyanogen OS‘ta artık çok manidar bir şekilde Google’ın uygulamaları yerine Microsoft’un uygulamaları ön yüklü olacak.

Bakalım üreticilerin de, bir tek Google‘a bağımlı kalmamak için attıkları bu adımların sonucu biz kullanıcılar için nasıl olacak hep birlikte göreceğiz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!