LG G4’ün Windows 10’lu Versiyonu da mı Olacak?

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

LG’nin 29 Nisan’da İstanbul’da tanıtılacak yeni amiral gemisi LG G4‘e günler kala, geçtiğimiz gün LG tarafından yayınlanan resmi tanıtım videosunu sizlerle paylaşmıştık.

Sponsorlu reklam

Bir çok kişinin almak için beklediği LG G4‘e yönelik son aldığımız habere göre, LG ayrıca Windows 10 versiyonunu da piyasaya sürecek.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Akıllı telefon üreticilerinin yeni Windows 10 ile birlikte amiral gemilerinin Windows versiyonlarını da üretmeye başladığı son dönemde, Microsoftun Android‘e karşı attığı adımlar da hızla devam ediyor.

Sponsorlu reklam

lg-g4-windows-10

Hatırlarsanız Cyanogen‘e yaptığı yatırımın bir meyvesi olarak, milyonlarca Android cihazında yüklü olan Cyanogen OS‘ta artık çok manidar bir şekilde Google’ın uygulamaları yerine Microsoft’un uygulamaları ön yüklü olacak.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bakalım üreticilerin de, bir tek Google‘a bağımlı kalmamak için attıkları bu adımların sonucu biz kullanıcılar için nasıl olacak hep birlikte göreceğiz.

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak