LG G5 güncelleme aldı güncelleme özellikleri

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

LG G5 yeni güncellemesi yayınlandı. LG G5 güncelleme özellikleri neler? LG G5 Türkiye güncellemesi ne zaman yapılacak? LG G5 uygulama çalışma sorunu ve açılış sorunu çözüldü mü? LG G5 güncelleme nasıl yapılır?

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Güney Koreli teknoloji devinin çıkardığı yeni nesil üst seviye cep telefonu LG G5, büyük çapta güncelleme aldı. Google’ nin en son yayınladığı güvenlik iyileştirmesi ve şuana kadar tespit edilen sorunların yer aldığı güncelleme paketinin boyutu 493 MB. LG G5 yeni güncelleme ile telefonun açılışında yaşanan gecikme, uygulama açılışında gecikme, uygulama açıkları, genel güvenlik açıkları ve genel performans güncellemelerini içeriyor.

LG G5 kullanıcıları, son zamanlarda rapor ettikleri hataların yayınlanan güncelleme ile çözülmesiyle, LG G5′ de çekinceleri olan kullanıcılar şuan için rahatlamış durumda.

LG G5 güncelleme

LG G5 güncelleme özellikleri

Güncelleme gözle görülür olmadığı ama altyapı için yapılan en büyük güncelleme özelliğine sahip. Yeni güncelleme Türkiye dahil çoğu ülkede henüz yayınlanmadı. Güncelleme kademeli olarak dağıtımda. LG G5 güncellemesi bu ay içerisinde kademeli olarak çoğu ülkede yayınlanması bekleniyor.

Sizde LG G5 kullanıyorsanız, güncelleme ve sonrası için olumlu ya da olumsuz bizimle paylaşımda bulunabilirsiniz…

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

LG G5 özellikleri

İşlemci Qualcomm Snapdragon 820 Quad 2.15 GHz Quick Charge 3.0, 4 GB RAM, ekran 5.3 inç QHD (2560 x 1440), arka kamera 16 MP / 2nd – 8 MP 135˚ Wide angle, ön kamera 8 MP, parmak izi sensörü, boyutu 149.4 x 73.9 x 7.3 mm ve Android 6.0.1 Marshmallow. Cihazın detaylı özelliklerini incelemek için LG G5 özellikleri haberimize bakabilirsiniz.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir