LG G5 Kasa Tasarımı Onaylandı!

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

Güney Koreli teknoloji devi LG’nin yeni amiral gemisi LG G5 modeline ait tasarım, sızdırılan tasarım şablonu ve kılıf görüntüleriyle onaylandı.

Sponsorlu reklam

Önümüzdeki ay sonu oldukça hareketli geçecek. Yüzlerce üretici Barselona’da gerçekleşecek olan MWC 2016 (Mobil Dünya Kongresi) için yeni ürünlerini tanıtmaya hazırlanırken, milyonlarca kullanıcı da bu anı heyecanla bekliyorlar.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Kısa süre önce aldığımız bilgiler doğrultusunda burada sizlerle paylaştığımız haberimizde, yeni LG G5 modelinin modüler tasarımla geleceği bilgisini vermiştik. En büyük rakibi Galaxy S7 modelinden kısa süre önce tanıtılması beklenen G5 modelinin, 20 Şubat veya 21 Şubat tarihinde resmi olarak duyurulması beklenirken, sızdırılan yeni görüntüler, G5 modelinin tasarımını onaylıyor. LG G5 için bazı detaylar LG G5 özellikleri yazımızda inceleyebilirsiniz.

Sponsorlu reklam

LG G5 Gövde Tasarımı

lg g5 gövde tasarımı

G5 modeline ait kısa süre önce sızdırılan yukarıdaki görselde, boyutlar, buton ve gövde üstü donanım yerleşimleri ortaya çıkmıştı. Son olarak bir kılıf üreticisinin G5 modeli için satışa sunduğu kılıfa ait görseller, bu gövde tasarım taslağını onaylıyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

lg-g5-kilif

Firmanın paylaştığı kılıf görüntüsünde daha önce sızdırılan tasarım şablonundaki gibi kamera ve parmak izi okuyucu konumlandırması olduğu görülüyor. Donanımsal özellikleri oldukça yüksek olacak olan LG‘nin yeni amiral gemisini merakla bekliyor olacağız.

Siz, LG G5 mi yoksa Galaxy S7 modelini mi tercih ediyorsunuz?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak