LG G5 Türkiye Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

LG’nin MWC 2016’da resmi olarak tanıtımını yaptığı yeni amiral gemisi LG G5 Türkiye tanıtım tarihi ve dolaylı olarak satış tarihi belli oldu.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu yılın en çok merak edilen ve satış rekorları kıracağı tahmin edilen yeni amiral gemileri MWC 2016‘da bir bir tanıtılırken, aralarında LG’nin ürettiği yeni süper amiral gemisi LG G5 modeli kullanıcılar nezdinde genel olarak oldukça beğenildi. Bu konuyla alakalı olarak sizlerle paylaştığımız “MWC 2016: LG G5 Resmi Olarak Duyuruldu! İşte Tüm Detaylar” başlıklı yazımız ilginizi çekebilir.

Ülkemizde de popüler olan LG’nin G serisi, yeni üyesiyle 2016’da Türkiye’deki en çok satan akıllı telefon modellerinden olacağa benziyor. Peki LG G5  Türkiye’de ne zaman tanıtılacak ve ne zaman satışa sunulacak? Cevabı aşağıda.

LG G5 Türkiye Tanıtım Tarihi

Modüler tasarımı, çift arka kamerasıyla dikkatleri çeken G5 modeli, LG’nin davetiyelerini gönderdiği basın toplantısında 15 Mart 2016 salı günü resmi olarak Türkiye’de tanıtılacak.

Daha önceki lansmanlardan da yola çıkarak, LG G5 Türkiye satış tarihinin lansmandan ortalama 1 ay içerisinde Türkiye’de başlayacağı tahmin edilirken, LG G5 Türkiye satış fiyatı konusunda ise milyonlarda kullanıcının meraklı ve endişeli bekleyişleri halen devam ediyor.

Umarız LG yeni amiral gemisi için Türkiye fiyatını 3 bin barajını geçirmeden, ortalama 2500TL civarlarında tutar. Eğer öyle olursa, Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S7 serisi veya Sony Xperia X Performance gibi rakiplerine karşı ciddi satış rakamlarına ulaşması mümkün. Kesin bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak