LG G6 Android 8.0 Oreo Beta sürümü yayınlandı

media 8032

LG G6 telefon modelinde Android 8.0 stabil güncellemesinden önce firma tarafından beta sürüm yayınlandı. LG G6 Oreo Beta sürüm detayları haberimizde…

teknik destek

LG firması bir çok alanda hizmet veren markalardan biridir. LG denildiğinde aslına bakarsanız aklımıza smart tvler gelmektedir. Ekran olarak LG firması ciddi bir tecrübeye sahiptir. Dünyada televizyon sektöründe belkide en kaliteli ürünleri çıkaran firmadır. Gerçekleştirdiği inovasyonlarla firma bu alanda ve farklı sektörlerde emin adımlarla zirve yolculuğunu devam etmektedir.

LG televizyon sektöründe gerçekleştirdiği başarıyı mobile aktararak kaliteli akıllı telefonlar üretmeye başladı. Özellikle amiral gemisi konumunda olan G serisinde güzel cihazlar bulunduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Firma sadece ekran tecrübesini kendi, cihazlarında kullanmaktadır. Belli bedeller karşılığında farklı firmaların amiral gemilerine de ekran üretimini yaparak bu sektörün gelişmesine katkı sağlamaktadır. LG firması son çıkarmış olduğu G6 serisini güncel tutabilmek için gerekli yazılım çalışmalarını da sürdürmektedir.

LG G6 Oreo Beta sürümü

LG G6 Android 8.0 Oreo Beta sürümü yayınlandı

Google tarafından geliştirilen android işletim sisteminin son sürümü olan OREO yaygınlaşmaya devam ediyor. Daha önce bu sistemi kullanmaya başlayan bazı modellerden sizlere bahsetmiştik. LG firması da OREO sistemine geçebilmek için 2017 yılında çıkardığı G6 modeli için OREO güncellemesini yayınladı. Firmanın yayınlamış olduğu OREO güncellemesini ilk olarak Çin’de kullanılmaya başlanıldı.

Diğer ülkelerde LG G6 modelini kullanan kullanıcılar ise beta sürüme kısa bir süre içerisinde kavuşacakları tahmin ediliyor.

Android 8.0 indir: Android Orea güncellemesi gelecek yıl tam sürüm olarak yayınlanacak. Manuel işlemler için GMobileSupportTool programını kullanabilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2017, 16:40

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın