LG G6 Android 8.0 Oreo ne zaman çıkacak

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

LG firmasının amiral gemisi LG G6 modelinin ne zaman Android 8 güncellemesi alacağı kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. Güncelleme ile ilgili detaylar haberimizde…

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

LG firması teknolojinin bir çok alnında ürün veren bir markadır. LG’nin özellikle ön plana çıktığı sektör ise ekranlardır. Bu teknoloji ile firma bir çok televizyon ve mobil cihazlar üretmektedir. OLED ekran sahip modelleri kullanıcılar memnun ettiğini söyleyebiliriz. LG amiral gemisi konumundaki LG G6 modelinin son android sürümüne ne zaman geçeceği ise kullanıcılar tarafından merak edilmekdir. 

2018 yılının başlarında bir çok firma Android 8.0 güncellemesini yapacağını açıkladı. LG’de geçen yıl piyasaya sürdüğü LG G6 modelini Android 8.0 ile buluşturmaya hazırlanıyor. LG kullanıcıları aslına bakarsanız Android Oreo güncellemesini 2017 yılının sonuna kadar beklemişlerdi. 2018 olmadan telefonlarında Android 8.0 kullanacaklarını ümit etmişlerdi. Fakat firma kullanıcıların bu beklentilerini boşa çıkardı 2018 ocak ayı girmesine rağmen halen güncelleme alınmadı.

LG G6 Android 8.0 güncellemesi

LG G6 Android 8.0 Oreo ne zaman çıkacak

2018 yılı girmesine rağmen halen bu güncellemeyi almayan kullanıcılar LG müşteri temsilciliğine soru sormaya başladılar. Yapılan başvurulardan birine ise LG firması LG G6 H870S modeli için Android 8.0 güncellemesinin şubat ayında olacağını açıkladı. 

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Diğer versiyonlar için ise LG firmasının güncellemeyi ne zaman yayınlayacağı ise bilinmemektedir. Daha öncesinde firma LG G6 modeli için beta sürümünü yayınlamıştı.

Beta sürümü ise şu aşamada sadece Çin’de olan kullanıcılar kurabilmektedirler. LG firmasının 2018 yılının ilk çeyreğinde G6’nın bütün versiyonlarına Android 8.0 güncellemesini çıkarabilir.


Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2018, 11:08

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak