LG G6 fiyatı, özellikleri, tanıtım tarihi ve görüntüsü ortaya çıktı!

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

LG'nin kısa süre içerisinde tanıtacağı bu yılki amiral gemisi LG G6 modelinin fiyatı, özellikleri, tanıtım tarihi ve görüntüsü zamanından çok önce sızdırıldı. LG G6 özellikleri – fiyatı!

Teknoloji destek

Yeni yılla birlikte akıllı telefon üreticilerinin tüm güçleriyle hazırlıklarını yaptığı yeni amiral gemileri de bir bir tanıtılmaya başlıyor. Akıllı telefon pazarının en önemli fuarlarından MWC (mobil dünya kongresi) 26 Şubat tarihinde başlıyor ve bir çok firma yeni ürünlerini burada tanıtacak. Bunlardan biri olan Güney Koreli teknoloji devi LG‘nin yeni amiral gemisine yönelik bir çok bilgi şimdiden sızdırıldı bile. Hatta G6 serisinin diğer üyelerine yönelik bilgiler dahi ortaya çıkmış durumda. Aşağıda tüm detayları bulabilirsiniz.

LG bu yıl yeni amiral gemisiyle birlikte LG G6 modelinin kardeşleri olan LG G6 Compact ve LG G6 Lite modellerinin ve bunların yanında bazılarının aksesuar ve giyilebilir ürünler olduğu anlaşılan G6 Hybrid, G6 Fit, G6 Sense, G6 Young, G6 Forte, G6 Prix isimlerinin de patenti alınmış durumda.

LG G6 fiyatı, özellikleri, tanıtım tarihi ve görüntüsü ortaya çıktı!

LG G6 Özellikleri

  • 5.7- inç 4K 2880×1440 piksel 564ppi LCD ekran
  • 2.15GHz hızında 4 çekirdekli Snapdragon 821 işlemci
  • Adreno 530 grafik işlemci
  • 6 veya 8GB RAM
  • 32GB hafıza ve mikroSD kart desteği
  • 16 MP ön 8 MP arka kamera (V20 ile aynı)
  • Batarya dahili (G5’te olduğu gibi modüler değil)
  • USB Type-C girişi
  • Toza ve suya karşı IP68 dayanıklılık sertifikası

LG G6

LG G6 Fiyatı

LG’nin yeni amiral gemisinin fiyatına yönelik dış kaynaklar G5 modelinden 50$ daha yüksek olacağına işaret ediyorlar. LG G5 modelinin 650$’dan satıldığı düşünüldüğünde G6 modelinin fiyatı 700$ seviyesinde olacaktır.

LG G6 Tanıtım Tarihi

Firma tarafından yapılan açıklamaya göre LG G6 tanıtım tarihi, 26 Şubat tarihinde başlayacak olan MWC‘de olacak ve tahminler ilk yada ikinci gün olacağı yönünde.


Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2017, 19:10

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir