LG G7, LG Wallet uygulaması ile gelebilir!

blank

LG, dayanıklılık konusunda gayet başarılı bir model. Yeni telefonu G7' yi Şubat ayında tanıtacak. Tanıtımda aynı zamanda mobil ödeme sistemi LG Wallet' i da tanıtacak.

teknik destek

LG, yeni telefon modeli G7′ yi “MWC 2018” etkinliğinde tanıtacak. 

LG G7, henüz satışa çıkmamasına rağmen uygulaması Google Play Store’ de yerini aldı. Daha doğrusu liste de yer aldı. Uygulamanın adı “LG Wallet”.

LG Wallet nedir? LG üst segment modellerinde kullanılmak için çıkarılan mobil ödeme uygulamasının adı. Güvenli ödeme olarak geçen uygulama G7′ nin resmi uygulamasıdır.

LG G7 ve LG Wallet uygulaması

LG Wallet uygulaması bundan sonraki tüm üst segment telefon modellerinde yer alması bekleniyor. Ödeme sistemi şimdilik bazı ülkelerde geçerli olması bekleniyor.

LG G7 fiyatı merakla beklenmekte. LG G7 ve LG Wallet Şubat 2018′ de çıkıyor. LG, bu konuda biraz geç kalsa da rakiplerinin arasına girmeyi başaracaktır. 

Son zamanlarda LG için bir söylenti internette dolaşmakta. İddialara göre LG, G serisini sonlandırabilir. Yeni model markalarla yoluna devam edebilir.

LG G7, LG Wallet uygulaması ile gelebilir!


Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2018, 17:07

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!