LG G7 Thinq dayanıklılık testi

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

LG G7 Thinq için dayanıklılık testi bazı özellikleri gözler önüne serildi. Nasıl bir cep telefonu su geçiyor mu? Düşmeye / darbeye dayanıklı mı? Çizildi, büküldü, ateşe / ısıya dayanıklılık testi.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Öncelikle yeni çıkmış olan telefonun bazı özellikleri bilinmelidir. Telefon 6.1 inç büyüklüğünde olmaktadır. 8 çekirdekli olan telefon piyasa da çok fazla tutmaktadır. 4 ya da 6 GB Ram, 64 ya da 128 GB dahili depolama alanı ve 2 TB kadar bellek bulunmaktadır. Bu özellikler ile insanların ilgisini çekmektedir. 16 megapiksel kamerası bulunmaktadır. 8 megapiksel de ön kamerası bulunmaktadır. Telefonda parmak izi özelliği bulunmaktadır. Suya oldukça dayanıklıdır ve hiç bir şekilde su geçirmemektedir. 

LG G7 Thinq dayanıklılık testi

LG G7 Thinq dayanıklı mı?

Testlere göre sonuçlar: Telefona yapılan dayanıklılık testinin ilki camına yapılmıştır ve beşinci kısma kadar sıkıntı yaşamaz iken altıncı kısımda telefonda çizikler oluşmaya başlamıştır. Arka da bulunan kasası ve parmak izi algılamak için ayrılan kısmı bıçakla temasa girdiği an hasar almak da ve bozulmaya başlamaktadır. Bükülme meselesinde ise hiç sorun yaşamadan başarı ile geçmiştir. Oluşturulan çelik ve sağlam kasa ile o kadar uğraşmaya rağmen hiç bir şekilde bükülmedi. Telefonun cam kısmı ateşe atılmıştır. 

Ateşte belli bir süre bekletildikten sonra geri çıkarıldığında cam da biraz siyahlıklar olmuştur. Belli bir süre geçtikten sonra camda bulunan o siyahlıklar geri giderek telefon ilk haline dönmüştür. Birçok kullanıcının da söylediği gibi hem sağlamlık hem de dayanıklılık konusunda LG zaten iyi bir telefon iken çıkarmış olduğu LG G7 ile daha da çok müşteri çekmeyi başarmıştır.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

LG G7 Thinq suya dayanıklı mı, çizilmeye dayanıklı mı ve cam dayanıklı mı? Cevap için videoyu izleyelim.


Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2018, 11:26

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak