LG Knock Code Özelliğini Birbirinden Komik 4 Farklı Reklam ile Tanıtıyor!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Son yıllarda akıllı telefonların veri güvenlik önlemleri oldukça öne çıkmış bir özellik oldu. Akıllı telefonlarımız ile artık her şeyi yapabildiğimiz için belki yakınlarımıza karşı olmasa da (olamasa da) yabancılara karşı korumaya almak oldukça önemli bir durumdur.

Android cihazlarda parmak izi okuma sensörü koyup kilit açmadan da USB bağlantı noktası oluşturulabilmesi sağlanabilmesi oldukça traji-komikte olsa veri güvenliği son dönemin en önemli olgularından biridir.

LG ise bilinen tüm veri güvenliklerini yok sayarak kendi veri güvenliğini oluşturdu. Ekran kapalıyken daha önceden belirlediğiniz farklı noktalara dokunma şekliyle çalışan ve Knock Code adı verilen bu kilit yönteminin diğer kilit yöntemlerine (parmak izi okuma sensörü, yüz tanıma ve şekil girerek kilit açma) göre nasıl daha güvenilir olduğu vurgulandığı eğlenceli reklam filmlerini gelin birlikte izleyelim.

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!