LG Mobile Etkinliği 1 Mayıs’ta!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Görünen o ki LG, HTC One ve Samsung Galaxy S 4’ün çıkış planlarını sarsmak için hazırlık içerisinde. Söylenilenlere göre şirket bugün, 1 Mayıs’ta New York City’de yapacağı bir etkinlik için “Bu günü takviminizde kenara ayırın.” temalı, yeni bir şeyler göstereceğini kanıtlayan davetiyeler yolladı. Bu etkinlikte neler gösterileceğine dair bazı tahminlerimiz yok değil.

teknik destek

Bilindiği üzere LG, Samsung ve diğerleriyle rekabet edebilmek ve akıllı telefonların gelecek seviyesine ulaşabilmek için bir süredir oldukça hararetli çalışıyor ve yakın geçmişte çıkardığı cihazlar kesinlikle gelişme gösteriyor. LG Nexus 4 ve Optimus G harika cihazlardı ve görünene göre Optimus G Pro ile bu trendi devam ettirme peşindeler.

Güney Kore’li şirket 5.5 inçlik 1080p ekrana sahip, yeni ve geliştirilmiş telefonları LG Optimus G Pro’yu MWC’de göstermişti ve duyduklarımıza göre cihazın Amerikan operatörü AT&T’ye Mayıs başında ulaşması bekleniyor. Şirketin etkinlikte göstereceği tek cihazın bu olacağını kesin olarak bilmemiz mümkün değil; fakat etkinliğin en önemli parçasının bu cihaz olması yüksek ihtimal dahilinde. Bu arada yukarıda görebileceğiniz davetiye, etkinliğin aynı Galaxy S 4’te olduğu gibi Radio City Music Hall’da gerçekleştirilebileceği ihtimaline dikkat çekiyor.

media 16951

Daha önce Android Community’nin kaynakları, Optimus G Pro’nun Birleşik Devletler’de 10 Mayıs civarında piyasaya sürüleceğini belirtmişti; ve hatta geçen ay cihaz AT&T 4G LTE’ye sahip bir şekilde Federal İletim Komisyonu incelemesinde bile ortaya çıkmıştı. Artık LG’nin planlarını görmek için tek yapmamız gereken 1 Mayıs’ı ve New York City’deki etkinliği beklemek.

Kaynak: Android Community

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın