LG Nexus 10 Olduğu İddia Edilen Bazı Görseller Yayınlandı!

Andronova

Google’ın 2013 yılında duyurmayı planladığı son cihaz Nexus 10 olacak. Bizzat Android takım lideri Sundar Pichai tarafından da doğrulanan tablet modeli için hangi üretici ile ortaklığa gidileceği ise hala gizemini koruyor. İlk olarak Samsung ismi geçmiş, daha sonra bazı belgelerde üreticinin Asus olacağı ifade edilmişti.

Reddit forumunda yayınlanan bazı görsellerin LG Nexus 10 olduğu iddia ediliyor. Bir Telefonica çalışanı tarafından sızdırıldığı bildirilen fotoğraflarda Nexus 10 tablet modelinin Android 4.4 ile gelen yeni Google Launcher ile çalıştığı görülüyor. Tabletin  LG-V510 kod numarasına sahip olduğu ifa edilirken, söz konusu kod numarası daha önce çeşitli sertifikalarda ortaya çıkmış ve Nexus 8 olabileceği üzerinde durulmuştu.

Sızdırılan bilgiler arasında tabletin fiyatı da var. Çalışan göre tabletin hücresel bağlantı özellikli versiyonu 482 dolardan satışa sunulacak. Samsung tarafından oluşturulan Nexus 10 tablet modeliyle benzer bir tasarımda olduğu görülen 2013 model Nexus 10’da 10.1-inç boyutunda 2.650 x 1.600p çözünürlüklü ekran ve 2.26GHz’de çalışan dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemcisinin yer alması bekleniyor. Tablet modelinin yıl bitmeden resmiyet kazanması bekleniyor.

Leaked-images-of-the-refreshed-Nexus-10gsmarena_002

kaynak: PhoneArena

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir