LG Optimus G Pro için Value Pack Adlı Yazılım Paketi Geliyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

2013 yılındaki en iddialı telefonu Optimus G Pro için Value Pack Upgrade adında bir video paylaşan LG, telefona sunulacak bazı özelliklerin tanıtımını yaptı. Ön kameranın gözlerle etkileşimi sonucu çalışan Smart Screen ve Smart Video ile kamera noktasında bazı yeniliklerin yer aldığı video Youtube kanalıyla yayınlandı. Benzer özellikler daha önce Galaxy S III’te de yer bulurken, Dual kamera ise Galaxy S4’ün kamera yetenekleri arasında yer alıyor. Bu noktada ikili arasında farklı açıklamalar gelecektir.

teknik destek

Smart Screen ile telefona baktıkça ekran açık bir şekilde çalışmasını sürdürmekte. Smart video da ise gözlerinizi kapattığınızda ya da ekrandan farklı bir yöne çevirdiğinizde oynatılan video otomatik olarak duruyor. Dual kamera özelliğiyle hem arka hem de ön kamera aynı ekran üzerinde çekimler gerçekleştirmekte. LG aynı zamanda Optimus G Pro’nun video kaydını duraklatıp devam ettirme yeteneğine de sahip olacağını gösteriyor. Söz konusu özelliklerin detayları için aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz.

BrJ9HKhfSgU” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Şu an için sadece Güney Kore’de satışa sunulan ve 40 günlük süre zarfında 500 bin adet saten telefonun teknik özelliklerini hatırlayacak olursak; 1.7GHz frekans hızında işlem gören Krait 300 mimarisine sahip Qualcomm 600 işlemci, hız aşırtılmış Adreno 320 grafik birimi, 2GB RAM, 32GB depolama alanı, microSD kart desteği,

5.5-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü Super IPS ekran, Android 4.1.2 Jelly Bean, LG’nin en yeni kullanıcı arabirimi LG U+, 3.140mAh kapsiteli batarya, 13MP çözünürlüklü arka ve 2.1MP ön kamera, 9.4mm kalınlık ve LTE desteği.

kaynak: Android.gs

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın