LG Optimus G2 Cephesinden Yeni Bir Görüntü Daha Geldi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Mart ayı içerisinde kod adı LG-D801 olan Optimus G2 üzerinden çalıştığı rapor edilen LG, yılın ikinci yarısında beklenen cihazı zaten üst düzey yetkililer tarafından doğrulamıştı. Bir süre önce Benchmark testinde ortaya çıkan ve elde ettiği puan ile dört çekirdekli Qualcomm 800 işlemcisinden güç aldığı anlaşılan telefona ait yeni bir görsel ortaya çıktı.

teknik destek

@evleaks tarafından sızdırılan görsellerle benzerlik gösteren yeni fotoğrafta telefonun kurtarma modunda olduğu anlaşılıyor. Tasarım hakkında değerlendirmelerde bulunacak olursak; Optimus G’nin aksine G Pro’’da yer alan köşeleri yuvarlak bir tasarım benimsenmiş. Oldukça ince bir ekran çerçevesine sahip telefonun daha önceki görsellerinden hareket edecek olursak; alt bölümde kapasitif tuşlar yer bulmuyordu. Galaxy Nexus ile başlayan ve son dönemde üreticiler tarafından benimsenen kapasitif tuşların ekrana konumlandırılması Optimus G2’de de karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

media 16875

Android 4.2.2 ile çalışacağı bildirilen telefonda daha önce de belirttiğimiz üzere Qualcomm cephesinden Snapdragn 800 işlemcisi ve beraberinde getirdiği Adreno 330 grafik birimine yer verilecek. 2GB RAM’in yer alacağı telefonda yazılım noktasında geliştirilmiş 13MP çözünürlüklü bir kameranın konumlandırılması bekleniyor.

@evleaks, ortaya çıkardığı görsellerin kesinlikle Optimus G2’ye ait olduğunu iddia etmiyor. Bu sebeple telefonun Nexus 5 olma ihtimali üzerinde de duruluyor. LG her ne kadar Nexus 5 gündemimizde değil şeklinde değerlendirmeler yapmış olsa da, son dönemde ortaya çıkan bazı söylentiler LG’nin bazı prototip çalışmalarını Google’a gösterdiği şeklinde.

Daha önce sızdırılan Optimus G2 görseli

media 16876

kaynak: techtastic

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın