LG Optimus G2 Video ve Görsellerde Ayrıntılı Olarak Ortaya Çıktı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Yılın ikinci yarısında merak uyandıran telefonların başında gelen Optimus G2 bugüne dek net olmaya görsellerde karşımıza çıkmıştı. Engadget kaynaklarının elde ettiği görseller ve daha sonrasında ortaya çıkan video ise LG’nin yeni amiral gemisinin tasarım detaylarını tüm açıklığı ile ortaya koyuyor.

teknik destek

Optimus G2’de beklenildiği üzere ses butonları arka bölümde kameranın hemen altına konumlandırılmış. Arka bölümde kenarlara doğru incelen bir tasarım sunan telefonda hoparlörler alt bölümde iki farklı noktaya yerleştirilmiş. Yine arka bölümde dikkatimizi çeken bir diğer ayrıntı ise optik görüntü sabitleme teknolojisine sahip 13MP çözünürlüklü kamera.

Ön bölümde ise bizlere Nexus 4’ü anımsatan bir tasarım anlayışı hakim. Oldukça ince bir çerçeveye sığdırılan 5.2-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü ekranın IPS tabanlı olması bekleniyor. LG logosu alt bölümde yer alırken, kapasitif butonların ise ekrana konumlandırıldığının altını çizelim. Android 4.0 ve Galaxy Nexus ile başlayan bu anlayışı gün geçtikçe daha fazla telefonda görür olduk.

Son olarak telefonda yer alacak işlemciye değinecek olursak; Optimus G2’de 2.3GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemcisinin kullanılacağı resmi olarak doğrulanmıştı. Adreno 330 grafik birimi ve 2GB RAM (LTE-A versiyonu 3GB olabilir) güç birimini diğer unsurları. 7 Ağustos’ta New York’ta düzenlenecek etkinlik kapsamında görücüye çıkması beklenen telefon, önümüzdeki günlerde Güney Kore’de resmiyet kazanabilir.

xRtCJmcw-6A” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

kaynak: Androidandme

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!