LG Q6 fiyatı belirlendi!

media 8594

LG, G serisi ile büyük başarı yakaladı. Çıkardığı akıllı cep telefonlarda özellikle sağlamlık yönünden gayet başarılı modeller üreten LG, şimdide LG Q6 ile Türkiye' de satışa çıktı.

teknik destek

LG firması son zamanlarda yaptığı teknolojik devrimlerle ve atılımlarla telefon dünyasında adından söz ettirmeyi başardı. Çıkardı G serileri ile amiral gemisi sınıfına girmeyi başardığı gibi çok sayıda satılarak firmanın yüzünü güldürdü. Firmanın son amiral gemisi olan G6 sınıfından olan Q6 orta seviyede ki kullanıcılara hitap eden bir telefon olarak piyasaya gelmektedir.

30 Ağustos 2017 tarihinde duyurulan telefon bazı servis sağlayıcıları tarafından ülkemize getirtilmiş ve satışa sunulmaya başlanmıştır.

LG Q6 fiyatı (Türkiye) 

LG Q6 fiyatı belirlendi!

LG Q6 özellikleri

5.5 inç ekran boyutuyla kullanıcıların karşısına gelen telefon, 1920 x 1080p çözünürlük ile gelerek kullanıcıları tatmin etmeyi başarmış durumda. Snapdragon 435 işlemci ile hızlı bir işletim sistemi olarak bilinmektedir. 8 çekirdek işlemci bulunduran telefon her bir çekirdek içerisinden 1.4 ghz hız almaktadır. 3 gb ram ve 32 gb dahili hafıza bulunduran telefon SD kart desteği ile daha yüksek boyutlarda kapasiteye sahip olabiliyor. 5 mp ön kamera 13 mp arka kamera ile gelen telefon kamera bakımından diğer rakiplerine nazaran daha zayıf kaldığı görülüyor. Son zamanların trend özelliği olan kablosuz şarj özelliği bu cihazda bulunmamaktadır.

LG Q6 fiyatı

LG Q6 Fiyatı Belirlendi! cihaz Türkiye’ye geldi ve satılmaya başlandı, fakat şu anda sadece tek bir servis sağlayıcı bu cihazı satmaktadır. İlerleyen günlerde daha fazla servis sağlayıcı ve teknoloji mağazalarında yerini alacağı tahmin ediliyor. Cihazın Türkiye fiyatı şu anda 1300 TL olarak bilinmektedir.


Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2017, 18:04

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın