LG SUPER UHD TV ve OLED TV 2018 modelleri

LG' nin 2018 için çıkarmaya hazırladığı LG SUPER UHD ve OLED televizyonlar tanıtıma çıktı. İşlemi olarak Alpha 7 ve Alpha 9 kullanıldı. Hem görüntü hemde ses sistemi ile gayet başarılı olmuş.

teknik destek

LG, tanıttığı televizyon modelleri baya ilgi gördü. SUPER UHD ve OLED TV‘ ler arasında 49 ve 75 inç arası modellerle alıcısını beklemekte.

LG G8, LG E8, LG C8, W8, Alpha 7 ve Alpha 9 modelleri satışa çıkmayı bekliyor.

Yeni serilerde sinema ortamını evinize taşıyacak. LG, bu modellerle daha güçlü ses sistemi ile kullanıcılarını etkileyecek.

LG SUPER UHD B8 TV

LG’ nin α7 yani Alpha 7 işlemcili televizyonu “LG SUPER UHD B8” tanıtıldı. FALD ve Nano Cell teknolojisi yani arka tarafındaki aydınlatma ile çok gelişmiş bir görüntü vermekte. Yanında da “Dolby Atmos” da bulunmakta.

Yapay zekalı TV’ nin NLP özelliği ile kumanda üzerinden konuşabilme, EPG desteği, Dolby Vision ve Cinema HDR özelliği de bulunmakta. 

LG SUPER UHD, Türkiye dahil bazı ülkelerde satışa çıkacak.


Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2018, 15:00

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir