LG V10 Çok Yakında Türkiye’de Satışa Sunulacak!

Andronova
By Andronova
2 Minimum Okuma

Akıllı telefon pazarının önemli oyuncularından olan Güney Koreli teknoloji devi LG‘nin, kısa süre önce resmi olarak duyurduğu iki ekrana sahip multimedya akıllı telefonu LG V10, çok yakında Türkiye‘de satışa sunulacak.

Sponsorlu reklam

İlk olarak 8 Ekim tarihinde Güney Kore’de satışa sunulan LG V10 modeli, bu hafta içinde ABD, Japonya, Çin ve Hong Kong dahil bir çok uzak doğu ülkesinde, bundan kısa süre sonra da Avrupa’da satışa sunulacak. Türkiye için LG V10 satış tarihi olarak Kasım ayı içerisinde olduğu belirtilirken, kesin gün şimdilik bilinmiyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

V10 modeli hakkında “LG’nin Yeni Videosu, LG V10’un Ne Kadar Dayanıklı Olduğunu Gösteriyor” başlıklı yazımız ilginizi çekebilir.

Sponsorlu reklam

lg-v10

Özellikleriyle diğer akıllı telefonlardan kendini farklılaştıran V10 modeli, ekranın üstünde yer alan, ana ekrandan bağımsız ikinci ekranıyla, bir çok işlevi ekran kapalıyken de hızlıca yapabilmenize olanak sağlarken, diğer taraftan da batarya ömrünün ciddi oranda uzamasına imkan tanıyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

lg-v10-goruntu3Gerek ikinci ekranı, gerek ise donanımları olsun, bir çok açıdan oldukça başarılı olan, LG’nin yeni süper premium akıllı telefonu LG V10 modelinin, Türkiye satış fiyatının ne kadar olacağı ise oldukça merak edilen konuların başında geliyor.

Söylentiler fiyatın 2500TL ile 2750TL arasında olacağına işaret ediyor. Ancak tabi ki bunlar söylentiden ibaret.

Umarız, LG bu modeli için fiyatları çok yüksek tutmaz. Eğer uygun fiyatlarla da gelirse, LG V10 modelinin Türkiye’de oldukça çok satacağını söylemek mümkün.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak