LG V10 internet ayarları nasıl yapılır?

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

LG V10 internet ayarları nasıl yapılır? LG V10 APN internet ayarları resimli anlatımda Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell internet ayarları aynı bölümden yapılamakta.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
LG’nin son üretmiş olduğu V10 serisi telefonlarda internet ayarları nasıl yapılır? LG V10 internet erişim yapamıyorum, internet kurulumu nasıl yapılır? LG V10 mobil veri nasıl etkinleştirilir? İinternet erişimi ile ilgili tüm detaylar haberimizde.
 

LG V10 İnternet ayarları nasıl yapılandırılır?

LG V10 ile internet erişimi yapabilmeniz için internet ayarlarınızı manul yapılandırmanız gerekebilir. LG V10 serinin son telefonu. Kavisli ekranı ve yeni donanımları ile başarılı bir cihaz üretilmiş gibi görünüyor. Tasarımı ve kameralarıyla yeni kullanıcıların dikkatini üzerine çekebilir. Çift ekranı ve çift öz çekim kamerası ile de gayet başarılı bir yapıya sahip. LG V10 üzerinden internet ayarlarınızı yapılandırmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. 

İsim : İnternet
Apn : internet
Proxy : Ayarlanmadı
Port : Ayarlanmadı
Kullanıcı adı : Ayarlanmadı
Şifre : Ayarlanmadı
MMSC : Ayarlanmadı
MCC: 286
MNC : 01/02/03 operatörünüze göre değişebilir
Apn Türü : Default

LG V10 üzerinden internet ayarlarınızı yapılandırmak için telefonun ortasındaki Menü simgesine dokununuz. 

LG V10 Menü
Ayarlar‘a dokunuyoruz. 
LG V10 ayarlar
Daha fazla sekmesine dokunuyoruz. 
LG V10 daha fazla sekmesi
Mobil şebekeler sekmesine dokunuyoruz. 
LG V10 internet ayarları
Erişim noktası adları sekmesine dokunuyoruz. Mobil veriyi etkinleştirmek için aşağıdaki mobil verinin sağ tarafındaki etkinleştir butonuna dokunuyoruz. 
LG V10 erişim noktası adları
Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunuyoruz. 

Yeni Apn seçeneğine dokunuyoruz. 

Ayarları yapılandırdıktan sonra kaydet seçeneğine dokunuyoruz. 

LG V10 Turk Telekom internet ayarları (Avea), LG V10 Vodafone internet ayarlar ve LG V10 turkcell internet ayarları sorunları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image


Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2018, 17:23

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak