LG X2 fiyatı ve LG X2 özellikleri

media 6992

LG yeni bir modeli kısa süre önce gündeme getirdi. Çıkarması beklenen modelin adı LG X2 olarak duyurulmuştu. Satış fiyatı uygun olan model kısıtlı satışa sahip olabilir.

Andronova

LG orta segmentli bir modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yeni modelin fiyata göre donanımsal açıdan yeterli olduğu görülüyor. Peki LG X2 özellikleri nasıl olacak?

LG X2, geniş bir çerçeveye sahip 5 inç 720 x 1280 HD ekran. İşlemci Snapdragon 1.3 GHz, RAM 2 GB, depolama 16 GB. Ön kamerası 5 MP, arka ise 8 MP ve kamerada yüz tanıma sistemi bulunuyor. Batarya 2500 mAh. MicroSD desteğine sahip.

LG X2 kutulu halinde Android 7.1.2 sürümü ile gelecek. Kısa sürede yeni sürümü geçiş olacak.

LG X2 fiyatı ve LG X2 özellikleri

Telefonda 4G imkanı bulunuyor. Ayrıca Bluetooth, WiFi, GPS gibi bağlantılar bulunuyor. Bunun dışında radyo bulmak da mümkündür. Android işlemciliğine sahiptir. Android ile indirilecek her uygulama indirilebilir.

LG X2 fiyatı ne kadar olur?

Batarya kapasitesi ise 2500 mAh olması bi ihtimal kullanım alanına göre batarya kapasitesi değişebilir. Ancak genel olarak 20 saate kadar çıkabilir potansiyele sahiptir. Telefon fiyatları ise değişebilir. Lansmana göre fiyat değişebilir.

LG X2 fiyatı 175 dolar olarak bekleniyor. Bakalım dünya genelinde ve Türkiye’ de satışa çıakcak mı?

LG X2 özellikleri


Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2018, 16:53

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın