LG, Yeni Bir Kavisli Ekranlı Akıllı Telefon Duyuracak!

LG, kavisli ve hatta esnek G Flex modellerinin ardından, şimdi tamamen farklı yeni bir kavisli ekranlı akıllı telefon modelini duyurmaya hazırlanıyor. TV sektöründe olduğu kadar, akıllı telefon sektöründe de ekran teknolojileriyle öne çıkan Güney Korel

LG, Yeni Bir Kavisli Ekranlı Akıllı Telefon Duyuracak!
müşteri hizmetleri
LG, kavisli ve hatta esnek G Flex modellerinin ardından, şimdi tamamen farklı yeni bir kavisli ekranlı akıllı telefon modelini duyurmaya hazırlanıyor. TV sektöründe olduğu kadar, akıllı telefon sektöründe de ekran teknolojileriyle öne çıkan Güney Koreli teknoloji devi, geçtiğimiz yıl ve bu yıl çıkardığı kavisli ekranlı LG G Flex ve LG G Flex 2 modeliyle kullanıcıların beğenisini kazanmıştı. Twitter @evleaks tarafından paylaşılan bilgilere göre LG, mevcut G Flex serisinin haricinde tamamen farklı, telefonun üstünün de kavisli olduğu yeni bir akıllı telefon modelini duyuracak. Şimdilik LG tarafından yapılacak bu yeni kavisli ekran modeline ait detaylı bilgi veya patent bilgisi bulunmazken, Samsung'un Galaxy Note Edge serisiyle başladığı kavisli ekranlı akıllı telefon modelleri serisinde, ekranın yan tarafının kavisli olduğu düşünüldüğünde, LG'nin modelinde ise bunu telefonun üstü ve hata aynı zamanda yan tarafı da kapsayacak şekilde olabileceğini söylemek mümkün. lg-g-flex-2 kavisli ekranlı akıllı telefon Kavisli ekran teknolojisinin kullanıcıların çoğu tarafından beğenildiği bir gerçek. Ancak bu teknolojinin aşırı kullanımları veya Samsung'un ilk Edge serisinde yaptığı gibi tek tarafı kavisli ekran gibi hataların LG tarafından da tekrarlanması büyük yanlış olacaktır. Özellikle kavisli ve esnek ekrana sahip G Flex serisinin kullanıcıların beğenisini kazandığını düşünürsek.
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kemal Tunar
Kemal Tunar - 4 yıl Önce

Andronova seni çok çok uzun zamanlar önce silmiştim biliyor musun. Yanlı yazarın, Apple manyağı olan Volkan Manav yüzünden. Şimdi ne durumdasınız ?

Baris
Baris - 4 yıl Önce

Bayağı kafa karıştıcı ? tasarımı gözümde canlandiramadim. Bana göre samsung dışa kıvrımı kullanışsız. Lg nin içe kıvrımı daha mantıklı geliyor.iki telefonu da optimum duzeyde kivrılmış gibi fazlası boşa ve fantazi olucak .artık bu ara gecisi gecebilsekde tamamen flex e gecsek ama olmaz oraya kadar evrim adım adım gidecek ve her modelden ayrı bir servet kazanacaklar neyse yaw??

Ömer
Ömer - 4 yıl Önce

Sdhdhfhjfjf

Abdullah Yeşildemir
Abdullah Yeşildemir - 4 yıl Önce

peki bu galaxy s6 edge ne alaka

17 saniye içinde reklamı geçebilirsiniz