LG, Yeni Bir Kavisli Ekranlı Akıllı Telefon Duyuracak!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

LG, kavisli ve hatta esnek G Flex modellerinin ardından, şimdi tamamen farklı yeni bir kavisli ekranlı akıllı telefon modelini duyurmaya hazırlanıyor.

teknik destek

TV sektöründe olduğu kadar, akıllı telefon sektöründe de ekran teknolojileriyle öne çıkan Güney Koreli teknoloji devi, geçtiğimiz yıl ve bu yıl çıkardığı kavisli ekranlı LG G Flex ve LG G Flex 2 modeliyle kullanıcıların beğenisini kazanmıştı.

Twitter @evleaks tarafından paylaşılan bilgilere göre LG, mevcut G Flex serisinin haricinde tamamen farklı, telefonun üstünün de kavisli olduğu yeni bir akıllı telefon modelini duyuracak.

Şimdilik LG tarafından yapılacak bu yeni kavisli ekran modeline ait detaylı bilgi veya patent bilgisi bulunmazken, Samsung’un Galaxy Note Edge serisiyle başladığı kavisli ekranlı akıllı telefon modelleri serisinde, ekranın yan tarafının kavisli olduğu düşünüldüğünde, LG’nin modelinde ise bunu telefonun üstü ve hata aynı zamanda yan tarafı da kapsayacak şekilde olabileceğini söylemek mümkün.

lg-g-flex-2 kavisli ekranlı akıllı telefon

Kavisli ekran teknolojisinin kullanıcıların çoğu tarafından beğenildiği bir gerçek. Ancak bu teknolojinin aşırı kullanımları veya Samsung’un ilk Edge serisinde yaptığı gibi tek tarafı kavisli ekran gibi hataların LG tarafından da tekrarlanması büyük yanlış olacaktır. Özellikle kavisli ve esnek ekrana sahip G Flex serisinin kullanıcıların beğenisini kazandığını düşünürsek.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!