LG Yeni Modelleri LG G4 Stylus ve LG G4c’yi Duyurdu!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Yeni amiral gemisi LG G4‘ü duyurmasının ardından istediği etkiyi alamayan LG, amiral gemisinin adını kullandığı düşük seviyeli iki yeni cihazını daha duyurdu.

Andronova

LG G4 Stylus ve LG G4c olarak adlandırılan modeller, LG G4‘ün görünüm olarak büyük ve küçük hali diyebiliriz.

LG G4 Stylus 5.7 inç boyutunda 720p ekranı ve kalemiyle geliyor. 1.2GHz quad-core işlemcisi, 1GB RAM, 8GB dahili hafıza, 3000mAh batarya ve 13MP kamerası bulunuyor.

lg-g4-stylus

Daha küçük boyutlara sahip model olan LG G4c ise yine G4 Stylus modeline benzer özelliklere sahip, ancak 5 inç ekran, 2540mAh batarya ve 8MP kamerası bulunuyor. Her iki cihazın kamerasında LG G4‘ün lazer otomatik odaklama özelliği bulunduğunu belirletim.

lg-g4c

LG gerek yeni amiral gemisinde yaşattığı hayal kırıklığı, gerek ise bu iki yeni modelleriyle akıllı telefon pazarında ne gibi bir etki alacak hep birlikte göreceğiz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın