LG, Yeni UX 4.0+ Arayüzünü LG V10 Videosunda Yayınladı

Andronova
1 Minimum Okuma

Güney Koreli teknoloji devi LG, yeni UX 4.0+ arayüzünü, yeni harika telefonu LG V10 modelinin yer aldığı eğlenceli bir videoyla birlikte yayınladı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Günümüzde Apple ve işletim sistemi iOS hariç diğer tüm mobile işletim sistemlerini birden çok üretici üretmekte. Özellikle Android işletim sistemiyle gelen akıllı telefon modellerinde rekabet olağanüstü boyutlarda.

Durum böyle olunca da, üreticiler kullanıcılara kendilerine has farklılıklarını göstermek zorundalar. Bunu bir çok üretici donanımlarla yapmaya çalışırken, artık Çinli üreticilerin de aynı donanımlarla akıllı telefonlarını sunması sebebiyle ağırlık yine her zamanki gibi arayüzde kalıyor.

Evet, gerek Samsung’un TouchWiz, HTC’nin Sense arayüzü gibi, LG de bu alanda oldukça başarılı iş çıkaran firmalardan.

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan, Android 5.1 Lollipop yüklü yeni harika telefon LG V10 modeli, yeni UX 4.0+ arayüzüyle birlikte geliyor. Ancak önümüzdeki yılın başında Android 6.0 Marshmallow güncellemesini de alacağını söyleyelim.

lg-ux-4-0-plus-goruntu1

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Android arayüzü konusunda oldukça deneyimli olan LG, yeni arayüzü LG UX 4.0+ sürümüyle de bu deneyimini kullanıcılara başarıyla sunmayı başarmış. “Duyularınızı tasarlar” sloganıyla birlikte, kullanıcı dostu deneyim, görsel deneyim, canlı deneyim, ses deneyimi gibi başlıkları konu alan aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.

TU-wLUd2TbY” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir