LG, Yeni UX 4.0+ Arayüzünü LG V10 Videosunda Yayınladı

media 12592

Güney Koreli teknoloji devi LG, yeni UX 4.0+ arayüzünü, yeni harika telefonu LG V10 modelinin yer aldığı eğlenceli bir videoyla birlikte yayınladı.

Andronova

Günümüzde Apple ve işletim sistemi iOS hariç diğer tüm mobile işletim sistemlerini birden çok üretici üretmekte. Özellikle Android işletim sistemiyle gelen akıllı telefon modellerinde rekabet olağanüstü boyutlarda.

Durum böyle olunca da, üreticiler kullanıcılara kendilerine has farklılıklarını göstermek zorundalar. Bunu bir çok üretici donanımlarla yapmaya çalışırken, artık Çinli üreticilerin de aynı donanımlarla akıllı telefonlarını sunması sebebiyle ağırlık yine her zamanki gibi arayüzde kalıyor.

Evet, gerek Samsung’un TouchWiz, HTC’nin Sense arayüzü gibi, LG de bu alanda oldukça başarılı iş çıkaran firmalardan.

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan, Android 5.1 Lollipop yüklü yeni harika telefon LG V10 modeli, yeni UX 4.0+ arayüzüyle birlikte geliyor. Ancak önümüzdeki yılın başında Android 6.0 Marshmallow güncellemesini de alacağını söyleyelim.

lg-ux-4-0-plus-goruntu1

Android arayüzü konusunda oldukça deneyimli olan LG, yeni arayüzü LG UX 4.0+ sürümüyle de bu deneyimini kullanıcılara başarıyla sunmayı başarmış. “Duyularınızı tasarlar” sloganıyla birlikte, kullanıcı dostu deneyim, görsel deneyim, canlı deneyim, ses deneyimi gibi başlıkları konu alan aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.

TU-wLUd2TbY” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın