LG’den Alt Segment İçin 2 Yeni Telefon

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

LG, alt segment için 2 yeni telefon duyurdu. L serisine dahil olacak bu telefonlar; LG L Fino ve LG L Bello olarak Berlin’deki IFA fuarında tanıtılacak. İki telefonda, Android 4.4.2 kitkat ile gelecek ve G serisindeki ara yüze sahip olacak. İki telefonda ucuz ve giriş seviyesi olarak konumlandırılıyor.

Andronova

LG L Bello; ikili arasında daha iyi özelliklere sahip olarak öne çıkıyor. 1.3 GHz 4 çekirdekli işlemci,  1 GB RAM, 5 inç 854×480 IPS ekran, 8 MP ana kamera ve 8 GB hafıza ile gelen telefona mikro sd kart takılabiliyor. Siyah,beyaz ve altın renklerine sahip olacak telefon 138.2x 70.6x 10.7mm boyutlarına sahip ve  2540 mAh batarya ile geliyor.

LG L Bello

LG L Fino ise; 4.5 inç 800×480 ekran, 1.2 GHz 4 çekirdekli işlemci, 1 GB RAM, 4 GB hafıza ve 8 MP kamera ile gelecek. Mikro sd kart takılabilen telefonun boyutları 127.5 x 67.9 x 11.9mm iken, batarya kapasitesi ise 1900 mAh olarak belirlenmiş. Telefonun renkleri, sunulduğu pazara göre siyah,beyaz,altın,kırmızı ve yeşil olarak değişiyor.

LG L Fino

İki telefonda bu ay sonuna kadar Güney Amerika’da satışa sunulacak. Avrupa ve Asya pazarına ise ileride gelmesi bekleniyor. Fiyat bilgisi ise IFA’daki tanıtımda belli olacak. Sizce ülkemize uygun fiyatla gelirse, bu telefonlar alınır mı?

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.