LG’den Katlanabilir Wireless Klavye: LG Rolly

media 12772

Akıllı telefon pazarının önde gelen firmalarından Güney Koreli teknoloji devi LG, geliştirdiği yeni katlanabilir wireless klavyesi LG Rolly‘yi duyurdu.

teknik destek

Kablosuz wireless bağlantı ile akıllı telefon ve tablet pc‘lerle başlantı kurabilen LG Rolly klavye, uygun yapısıyla katlanarak, cebinizde taşıyabileceğiniz boyutlara sahip olabiliyor.

Bir çok kişinin, küçücük klavyede yazmak zor olabilir diye düşünebileceğini biliyoruz, ancak boyutları küçük olmasına rağmen, LG Rolly klavyenin 17mm büyüklüğündeki tuşları da yazım için oldukça uygun ve QWERTY klavye düzenine sahip.

lg-rolly-goruntu1

LG Rolly klavye dayanıklı polikarbonat ve ABS plastik malzemeden yapıldığı için oldukça sağlam diyebiliriz.

Tek bir AAA batarya ile normal kullanımda 3 ay çalışabilen LG Rolly klavyenin Ekim ayında ABD’de ve son çeyrek içinde de Avrupa’da satışa sunulması bekleniyor ve fiyat konusunda ise henüz kesin bir bilgi bulunmuyor.

-BOmdKWrBrs” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın