LG’nin 1 Mayıs’taki NYC Etkinliğinin Optimus G Pro İçin Olduğu Kesinleşti!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Geçen hafta LG, New York City’de yapacağı etkinlik için gazetecilere bir davetiye yollamış ve onları “Dehayı Paylaş”sloganıyla çağırmıştı. Davetiye üzerinde yer alan loş bir mikrofon resmi, etkinliğin içerisinde müziğin önemli bir yer tutacağını işaret eder konumdaydı; şimdiyse LG etkinliğin tüm detaylarını paylaştı ve beklentileri boş bırakmadı. Şirket LG Optimus G Pro’yu etkinlikte göstereceğini doğruladı.

Andronova

Bu cihazı daha önceden Mobile World Congress’da zaten görmüştük ve hatta Asya’nın bazı bölgelerinde cihaz çoktandır satışta. Bu Birleşik Devletler etkinliği, cihazın Amerika’da ve diğer bölgelerde satılacağını garantilemese de, LG’nin neler planladığını şu an için hayal etmekten öteye gidemeyiz. Bu arada etkinliğin müzikle ilgili kısmı da doğru çıkmış durumda. LG, etkinlikte sahneyi bağımsız müzik grubu Atlas Genius ile paylaşacak.

Bu etkinliğin, Samsung’un Galaxy S4 için ortaya koyduğu şov kadar detaylı olup olmayacağını şu an için bilemiyoruz; fakat kulağa hoş geldiği bir gerçek. 1 Mayıs’ta etkinlikten Optimus G Pro veya başka henüz duymadığımız bir cihazla ilgili bilgiler geldikçe sizinle paylaşmak için bekliyor olacağız.

Kaynak: Phandroid

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın