Linshof, 2015’te Android Akıllı Telefon ve Tablet

Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Alman OEM Üreticisi Linshof, 2015’te Android Akıllı Telefon ve Tablet PC’lerini Duyuracak!

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

BU hafta internette yeni bir OEM üretici yerini aldı. Almanya‘da bulunan Linshof isimli üretici firma, üst seviye Android 5.0 Lollipop akıllı telefon ve tablet pc’lerini çok ucuz fiyatlardan 2015 yılının ilk çeyreğinde satışa sunmayı planlıyor.

Linshof, 2015’te Android Akıllı Telefon ve Tablet

Firmanın 5 inçlik ekrana sahip Linshof i8 akıllı telefonu ve 10 inç‘lik “performans tableti” ismi henüz beli olmayan 8 çekirdekli 2.1 GHz işlemci, 3GB RAM ve 80GB dahili hafızayla geliyor. 80GB’lık hafızanın, 64GB’lık kısmı normal hafıza kullanımı alanı olarak, 16GB’lık kısmı ise “süper yüksek veri transferi” imkanıyla ayrıştırılmış olarak cihazın ve uygulamaların daha hızlı açılmasını sağlayan iki alana bölündüğü belirtiliyor.

Linshof ayrıca her iki cihazın da 13MP arka kamerası ve 8 MP ön yüz kamerasının olduğunu belirtiyor. Tabletin fiyatının 360$, akıllı telefonun fiyatının ise 380$ olacağı söyleniyor ki bu fiyatlar mevcut rakiplerinin neredeyse %40 daha ucuz seviyesine tekabül ediyor.

LinshofPhone1

OnePlus One’a karşı Avrupalı güçlü bir rakibin olması, biz kullanıcılar için kaliteli üst seviye cihazların önümüzdeki yıllarda daha ucuza alınabilmesi anlamına geliyor. Umarız ki bu gibi rekabet ortamları daha da artar.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

LinshofTablet1

Kaynak: Linshof

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir