Lionel Messi, Samsung Galaxy 11’inin Takım Kaptanı Oldu!

media 165

Samsung’un mobil dünyasında elde ettiği rekor satışlarda şirketin sergilemiş olduğu başarılı pazarlama taktikleri önemli bir role sahip. Güney Koreli üretici her yıl pazarlama ve reklam bütçesine milyar dolarlar ayırıyor. Harcanan bu denli yüksek bütçeler elbette şirkete daha fazlasını getiriyor.

Andronova

Bir süre önce Lionel Messi ve Galaxy Note 3‘ü bir araya getiren Samsung , yeni nesil amiral gemisine olan ilgiyi bir hayli artırmıştı. Nitekim telefon kendi segmentinde bir rekor kırmış ve bir aylık süreçte 5 milyon satış rakamını geride bırakmıştı.

Samsung’un başlattığı yeni pazarlama kampanyasında Galaxy markasına atıfta bulunuluyor ve ön planda yine oldukça önemli karakterlere yer veriliyor. Evrendeki en yetenekli futbolcu olarak gösterilen Lionel Messi, Galaxy Note 3’ün ardından şimdi de Galaxy 11 adı verilen reklam kampanyasına dahil edildi. Ünlü futbolcu üstelik Galaxy 11’nin takım kaptanlığını üstleniyor. Messi’nin takım kaptanı olduğu ekibin teknik direktör görevini ise Alman efsane futbol yıldızı Franz Beckenbauer yapıyor.

Uzaylılar dünyayı işgal etmeye geliyor ve yabancılar Londra, New York ve Rio de Janeiro’da varlıklarını çeşitli işaretlerle hissettiriyorlar. Dünyanın geleceği uzaylılar ile Galaxy 11 arasında yapılacak maçla belirlenecek.

İlerleyen günlerde Galaxy 11’inde yer alan diğer futbolcuların kimler olduğunu öğreneceğiz. En çok merak ettiğim ise Cristiano Ronaldo’nun bu takımda yer alıp almayacağıdır. Videolara aşağıdan göz atabilirsiniz. Daha fazla detay içinse Galaxy 11 resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

zgWKtJwkw4o” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

-8lRgdODMC4″ width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın