Londra 2012 Olimpiyatları Resmi Mobil Oyunu Google Play Store’da!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Londra’da düzenlenecek 2012 Yaz Olimpiyatları’na sadece 37 gün kaldı. Olimpiyat heyecanı tüm dünyada özelikle madalya için yarışacak sporcularda gittikçe yükseliyor. Türkiye 100’den fazla sporcuyla bu olimpiyatlarda temsil edilecek. Sporseverlere bu heyecanın bir parçası olmaları için Resmi Londra 2012 Olimpiyatlar Mobil Oyunu hazırlandı ve Google Play Store’da yerini aldı.

Andronova

Bugüne kadar spora gönül verenler hariç hiçbirimiz 110 metre engelli koşmadık, yada yüksek atlama yapmadık. İşte bu mobil oyun ile tüm kurallara uygun şekilde Olimpiyat tecrübesini yaşamamız hedefleniyor. Oyun Android 2.2 ve üzeri çalışan tüm akıllı telefon ve tablet bilgisayarlarda oynanabilecek.

100 metre koşu, 100 metre engelli, 110 metre engelli, 100 metre serbest, sırıkla atlama, 100 metre kelebek, kürek, kayak ve okçuluk gibi branşların yer alacağı mobil oyun, çoklu dil seçeneği ile tüm dünyayı sanal bir Olimpiyat Stadyumu’na davet ediyor. Görünen o ki oyunun popüler olmasını beklemek hayalcilik olmaz. Fakat halihazırda erişilebilen versiyondaki sorunların bir an önce düzeltilmesi gerekiyor.

Mobil oyunun iPhone, iPod touch ve iPad versiyonu da hazırlanmış ve Apple Store’a eklenmiş.

2012 Londra Olimpiyatları Resmi Mobil Oyunu’nu indirmek ve incelemek için tıklayınız.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın