Mail ru hesap silme kapatma

Bilgisayardan, Android ve iPhone cep telefondan Mail ru hesabı nasıl kapatılır? Hesap silmek için kapatma linkine tıklamanız yeterli olacak. Eğer hesap çalındı ise detaylar haberde.

Rusyanın en büyük mail sunucularından biri olan Mail.ru hesabını nasıl kapatacağınızı anlatan yazımızda farklı yardım konularına da ulaşabilirsiniz.

Mail.ru hesabınız açıksa bu account.mail.ru/user/delete adrese giderek şifrenizi girip onay vermeniz yeterli olacak. Hesap kapatma talebinden sonra kayıtlı bilgilerinizin internetten silinmesi zaman alabilir. Eğer hesabınız açık değilse kullanıcı ve şifre bilgilerini girdikten sonra aynı ekrana gelecek.

Eğer Mail ru şifrenizi unuttunuzsa aşağıda ilişkili haberler yazan yerde Mail ru şifremi unuttum haberini inceleyebilirsiniz. 

Mail ru hesap silme

Mail ru hesap silme kapatma

Mail ru hesap sorunları için yardım

Mail.ru ile ilgili bilinen tüm sorunlar için bu help.mail.ru/mail-help sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda habere yorum bırakarak iletişime geçebilirsiniz.

Yardım sayfasında alabileceğiniz desteklerden bazıları; İki faktörlü kimlik doğrulama ve telefonla SMS ile doğrulama kodu güvenli giriş, şifre sıfırlama, spam mailler, hesabım çalındı, e-posta aboneliğini iptal etme, e-posta mail alma gönderme sorunu, e-posta kurulumu ve ayarları.

Mail ru hesap nasıl kapatılır

Bilgisayarınıza virüs bulaştı ve Google Chrome veya İnternet Explorer tarayıcısını açtığınızda Mail.ru sitesi açılıyorsa mevcut tarayıcının masaüstündeki simgesine sağ tıklayıp özelliklerden açılış uzantısını değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda güncel Malwarebytes sürümü ile virüs temizliği yapabilirsiniz. Birde sistem geri yüklemeyi tercih edebilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2017, 13:52

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir