Manavlar 3D Touch’lu iPhone 6s İle Meyveleri Tartabilecek!

Andronova
Yazar Andronova

Hayatımızın her anında yanımızda olan, bilgisayarlarda geçirdiğimiz vakti büyük ölçüde azaltan en büyük yardımcılarımız akıllı telefonların nelere kadir dediğimiz bir dönemden geçiyoruz.

Teknoloji destek

Apple‘ın son amiral gemileri iPhone 6s ve iPhone 6s Plus serisindeki en çok dikkat çeken özelliklerden olan, derinlemesine dokunma hissi veren 3D Touch teknolojisine sahip ekranlar, kullanıcılar tarafından oldukça beğenildi.

Bu konunun yer aldığı “Galaxy S6’nın iPhone 6s’ten Daha Kötü Olduğu 6 Özellik” başlıklı haberimiz ilginizi çekebilir.

Yeni tanıtılan iPhone uygulaması Plum-O-meter ile, 3D Touch ekrana sahip iPhone 6s’inizle nesnelerin ağırlıklarını ölçe bileceksiniz.

android-telefon-3d-touch-cleartouch
Manavlar 3D Touch’lu iPhone 6s İle Meyveleri Tartabilecek!

Çok yakında manavdan elma almaya gittiğinizde, satıcının çıkardığı iPhone 6s ile elmaları tartıp, buyurun 2 kg dediği günleri de göreceğiz anlaşılan.

3D Touch teknolojisinin tüm nimetlerinden faydalanan Plum-O-meter uygulaması, iOS işletim sistemine ait bazı verileri kullandığından dolayı App Store‘da yer almıyor. Ancak uygulamanın kaynak kodları burada ücretsiz olarak yayınlanmış durumda.

Aşağıda, iPhone 6s ile ağırlığı tartılan şeftalilerin yer aldığı Plum-O-meter uygulamasının tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Teknoloji destek
ETİKET:
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir