Here Maps İlk Güncellemesini Aldı

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Nokia’nın harita uygulaması Here Maps, Android için ilk güncellemesini bugün aldı. Android kullanıcıları için, Nokia’nın kendi sitesinden sunduğu navigasyon uygulaması, Android 5.0 Lolipop için yeni bir güncelleme aldı. İnternete gerek duymayan navigasyon programı, hem Google’un “Materyal Dizayn” kurallarına göre yeniden tasarlanmış, hem de bazı hatalar giderilmiş ve performans geliştirmeleri yapılmış durumda.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Güncellemeyle gelen bir başka yenilik ise, indirilen dil dosyalarının korunması olmuş. İngilizce dışında diller için, sesli navigasyon kullanmak için indirilen dillerin saklanmasına olanak sağlıyor. Daha önce, navigasyon için indirdiğiniz dil dosyası, uygulamanın ön belleğini her hangi bir uygulama ile silmeniz durumunda telefondan siliniyordu. Bu güncelleme ile birlikte bu sorun da ortadan kalkıyor. Uygulama henüz markette bulunmadığı için, Here Maps’in yeni sürümünü buradan indirebilirsiniz. Uygulamayı kurmak için ayarlar >> güvenlik >> bilinmeyen kaynakları seçmeniz gerekiyor. Daha sonra indirdiğiniz apk dosyasını seçerek kurabilirsiniz. Nokia’nın navigasyon uygulaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Here Maps

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak