Marshmallow Tabanlı CyanogenMod 13 Resmi Olarak Bazı Modellere Geldi

Android işletim sistemi üzerinde Custom ROM geliştiren en ünlü firma olan Cyanogen, Marshmallow tabanlı ilk CyanogenMod 13 sürümünü resmi olarak bazı Android modelleri için yayınladı. Geçtiğimiz günlerde sizlerle "CyanogenMod Nedir, Nasıl Kurulur?" baş

Marshmallow Tabanlı CyanogenMod 13 Resmi Olarak Bazı Modellere Geldi
müşteri hizmetleri
Android işletim sistemi üzerinde Custom ROM geliştiren en ünlü firma olan Cyanogen, Marshmallow tabanlı ilk CyanogenMod 13 sürümünü resmi olarak bazı Android modelleri için yayınladı. Geçtiğimiz günlerde sizlerle "CyanogenMod Nedir, Nasıl Kurulur?" başlıklı yazımızda, Cyanogen hakkında bilinmesi gereken her şeyi detaylı olarak paylaşmıştık. Ayrıca "Hiç Beklemeden Cihazınıza Android 6.0 Marshmallow Yükleyebilirsiniz" başlıklı yazımızda da, onlarca model için Android 6.0 Marshmallow sürümünü yükleyebileceğiniz, Xda geliştiricileri tarafından uyarlanan CyanogenMod 13 resmi olmayan sürümleri hakkında da bilgiler vermiştik. cyanogenmod 13 Aradan çok geçmedi ki, Cyanogen resmi CM 13 sürümünü aşağıdaki modeller için yayınladı.

CyanogenMod 13 Resmi Sürümünün Geldiği İlk Cihazlar

  • OnePlus One (bacon)
  • Nexus 7 (deb & flo)
  • LG G4 (h815)
  • Galaxy Tab Pro 8.4 (mondrianwifi)
  • LG GPad 7.0 (v400 & v410)
  • LG G3 Verizon (vs985)
  • Moto X 2014 (victara)
Eğer resmi CM 13 sürümünü kullanmak istiyor ve yukarıdaki modellerden birine sahipseniz, CyanogenMod'u yükleyerek Android 6.0 Marshmallow sürümünü deneyebilirsiniz. Ayrıca belirtmekte fayda var, CM13'ün bu modeller için yayınlanmasının ardından, bir çok modele de kısa sürede geleceğini söyleyebiliriz. Üreticilerin güncelleme konusunda ağır olmalarına karşın, Cyanogen gibi firmaların varlığı ve Android kullanıcılarını desteklemelerini takdir ediyoruz.
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tuğba Davut
Tuğba Davut - 4 yıl Önce

Neden bu rom 3g görüntülü görüşme özelliği koymuyor?

kıvanç
kıvanç - 4 yıl Önce

en geç 1 hafta sonra s4'e de gelecek.

Berkay
Berkay - 4 yıl Önce

Note 3 N900 çıksada kursak

Muhlis Erdem
Muhlis Erdem - 4 yıl Önce

GT-s7390 Modeli Için cm 12.1 varmı?

Mansur Can Kenger
Mansur Can Kenger - 4 yıl Önce

Darısı S4 için :D