Marvel Mighty Heroes Oyunuyla Yenilmezler Filmini Yaşayacaksınız

blank

Dün yayına giren ve tüm Dünya’da sinema salonlarının dolup taşmasına sebep olan Avengers: Age of Ultron (Yenilmezler 2: Ultron Çağı) filminin ikincisi yayınlandı. Yenilmezler

teknik destek

Söz konusu veya başka bir tabirle yapımcı Marvel olunca, akan sular durur. Süper kahramanlarıyla ünlü dev şirket, her yeni filmiyle milyonlar ekran başına kitlemeye devam ediyor.

Şimdi Marvel, kullanıcıları akıllı telefon ve tablet pc’lerinde de aynı heyecanı yaşattırıyor. Marvel Mighty Heroes oyunuyla Yenilmezler filmini akıllı telefonunuzdan yaşayacak ve adeta filmin bir karakteri olacaksınız. Andronova’nın YouTube kanalında yaptığımız video incelmesini aşağıda izleyebilirsiniz.

Ayrıca oyunu doğrudan telefonunuza yüklemek için Marvel Mighty Heroes indir bağlantısına veya Google Play Store’dan indirebilirsiniz.

Yenilmezler

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!