Meizu 16S fiyatı ve Meizu 16S özellikleri

Andronova
Yazar Andronova 3 Minimum Okuma

Son 2-3 yıldır telefon sektöründe iddialı markalara 3-4 tane daha eklendi. Bunlardan biri olan Meizu yeni modeli tanıttı. Meizu 16S fiyatı Türkiye için kaç TL olur?

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Şık tasarımıyla hayran bırakacak Meizu 16S tanıtıldı. Meizu 16S özellikleri ve şık tasarımı albenisi yüksek duran bir modele benziyor. Birde Meizu 16S fiyatı Türkiye için uygun olursa, artık hep aynı markalardan başka markalarda tercih edilmeye başlanılır. Yani statükocu yaklaşım git gide değişebilir. 

Ekran tasarımlarında Meizu 16S modellerin yoğun ilgi uyandıracağı zaten baştan belliydi. Özellikle de ekran-gövde oranı en belirleyici etkenlerden bir tanesi olarak görülebilir. Normal şartlarda her ne kadar ekranı tüm gövdeye uyarlasanız bile, çentikler büyük problem oluşturabiliyordu.

  • Açılır ön kameraların neden olduğu darlık
  • Çentik bulundurmanın getirmiş olduğu küçük görüntü bozukluğu
  • Çerçevenin genel olarak büyük yer kaplaması
  • Alt gövde kısmını, ekranla kaplamanın son derece zor olması

En büyük ekran problemi olarak görülebilir. Tüm bu ekran problemlerini; Samsung, iPhone ve Huawei gibi cep telefonlarında da görmek mümkün.

Türkiye Meizu 16S fiyatı

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Meizu 16S özellikleri

Meizu CEO’su Huang Zhang tarafından bugün açıklanan yeni Meizu 16S cep telefonlarının bazı özellikleri gerçekten çok dikkat çekici. Bu yeni modelin yalnızca şıklık değil, aynı zamanda güçlü bir batarya da sunacağını söyleyebiliriz.

  • Alt gövde kısmı Meizu 16’ya göre 1.5 mm daha az
  • 4000 mAh geniş batarya gücü
  • Qualcomm Snapdragon 855 amiral gemisi
  • 6.2 inçlik zarif bir görüntü
  • Çentiksiz düz ekran şıklığı

Gibi özellikler, şu an için bilinen en belirgin olan detaylar. Şirket CEO’su tarafından yapılan açıklamaya dikkat edildiğinde; en şık cep telefonu modellerinden bir tanesi olacağı tahmin ediliyor.

Meizu 16S fiyatı ve Meizu 16S özellikleri

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Çentik olmayan nadir modellerden

Ön kameranın yaratmış olduğu görüntü kirliliğini önlemek için genellikle çentik kullanılır. Ancak çentik kullanımının her zaman için işe yaradığını söylemek mümkün değil. Üst tarafta küçük bir siyahlık olarak görünen çentik, şıklığı bozabiliyor. Meizu 16S ise buna kalıcı bir çözüm bulacak gibi görünüyor. Hem çentikten hem de çerçeveden kurtulan firma; böylece görüntüyü üst düzeye çıkarmış olacak.

Peki Meizu 16S fiyatı belli oldu mu?

Bu model için konuşan CEO; uygun bir fiyatla satışa sunulacağını söylüyor. Şu an için fiyat olarak 445 $ düşünülüyor. Diğer marka ve modeller dikkate alındığında; son derece uygun olduğu görülebilir. İlerleyen dönemlerde, fiyat konusunda herhangi bir güncelleme yapılmayacağı ifade edildi.

Andronova olarak puanlamamız: Ürünün tüm özelliklerini genel olarak değerlendirdik ve belirli bir puanlama yaptık. Andronova ekibi olarak bu ürüne puanımız 8.7/10 oldu. Ürünün ilerleyen dönemlerde piyasaya çıkmasıyla birlikte; puanlama da değişebilir.


Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2019, 17:08

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir