Meizu Blue Charm İlk Defa Görüntülendi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Meizu‘nun 23 Aralık’ta düzenlemeyi planladığı etkinlikte tanıtılması beklenen iki orta sınıf telefondan, Blue Charm ilk defa görüntülendi. Huawei’nin Honor ürün ailesi gibi Meizu’da Blue ön adıyla yeni bir seri başlatmayı planlıyor. Blue Charm ile beraber tanıtılacak diğer telefonun 5.5 inç boyutunda ekrana ve  donanım olarak Xiaomi Redmi Note rakibi olması bekleniyor.

teknik destek

4.7 inç ekrana sahip olacak Blue Charm’ın ekran çözünürlüğünün 1920 x 1080 olması olası. 1.7 gHz hızında, 8 çekirdekli, Cortex A53 tabanlı MediaTek MT6752 işlemci ve 2 GB RAMe sahip telefonda 16 GB dahili hafıza bulunuyor. Ayrıca ekran görüntüsüne bakacak olursak, telefonun çift sim kart desteği sunacak. Blue Charm’ın; tasarım ve sunacağı renk seçenekleriyle iPhone 5C gibi olması bekleniyor. Meizu Blue’nun tahmin edilen satış fiyatı ise 103 €. Telefonun ilk etapta sadece Uzak doğu pazarında satışa çıkması, daha sonra ise Hindistan’da satılması planlanıyor. Meizu’nun yeni telefonu hakkında ne düşünüyorsunuz?

meizu.blue-charm

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!