Meizu E3 özellikleri yayınlandı

Meizu markasına ait son telefon modeli Meizu E3'ün resmi tanıtımı Çin'de yapıldı. Uygun fiyatı ve yüksek performansı ile dikkat çeken telefonun detaylarına birlikte bakalım.

Andronova

Akıllı telefon sektöründe bulunan bir çok marka Çin menşeyli olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu haberimizde yine Çin’de üretimi yapılan bir markayı sizlere tanıtmaya çalışacağız. 

Meizu markası bugüne kadar çıkardığı telefonlar ile gündemde kalmayı başardı. Özellikle sahip olduğu teknik özelliklerle satış fiyatını karşılaştırdığımızda uygun fiyat ile satışta olması kullanıcılar tarafından beğenilmektedir.  Ayrıca firma çıkardığı telefonlarda kendine ait özgün bir arayüzü kullanmaktadır. Firma son telefonunda da bu özelliklerini gösterdiğini görmekteyiz.

Meizu E3 modeli tanıtıldı

Meizu E3 özellikleri yayınlandı

Uygun fiyat yüksek performanslı Meizu E3 modelinin tanıtımı Çin’de yapıldı.  Peki bu yeni modelde ne gibi teknik özellikler yer alacaktır.

Meizu E3 özellikleri: İlk olarak işlemcisine baktığımızda Qualcomm’un 8 çekirdekli Snapdragon 636’nın ve Meizu E3’ün grafik tarafında ise Adreno 509 GPU’nun kullanıldığını görmekteyiz. Ayrıca telefonda 6 GB RAM kullanıldığı dikkatleri çekmektedir. 64 GB ve 128 GB sahili hafıza seçenekleri de bu modelde bulunacaktır. Tabi ki bu kapasiteyi harici MicroSD kartlar ile artırabilirsiniz. Batarya kısmına baktığımızda ise telefonda 3300 mAh kapasiteli batarya kullanıldığını görmekteyiz. Ayrıca bu bataryanın şarj edilebilmesi için 20W’lik hızlı şarj adaptörü de firma tarafından kullanıcılarına verilmektedir.

Telefonda 18:9 formatında Full HD+ (2160 X 1080) 5.99 inçlik IPS LCD ekran kullanılırken telefonun ön kısmında 2.5D kavisli cam kullanılmaktadır.  Telefonda Android 7.1.2 işletim sistemi kullanılırken arayüz olarak ise  Flyme OS 7 telefonda yer almaktadır.

Telefonun kamera özelliklerine baktığımızda ise arka kısımda çift kameranın kullanıldığını görmekteyiz. 12 MP ve 20 MP kameralar telefonda yer almaktadır. Bu kameralar da farklı diyaframlar kullanılmıştır.  Ön kısmında ise 8 MP kamera bu telefonda yer almaktadır.


Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2018, 15:58

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın